Domů

/

Blog

Blog

Vítejte na stránkách našeho realitního blogu! Zaměříme se zde na jednotlivé aspekty realitního světa, které vás mohou zajímat. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a poznatky ze světa realit, které jsme nabrali za více než 23 let naší činnosti. Dozvíte se zde potřebné informace, které se týkají prodeje, koupě či pronájmu bytu, domu či pozemku a spoustu dalších informací.

Články

Vlastnictví
Tipy a triky
Prodej

Jak prodat byt - postup krok za krokem

Máte v plánu prodávat svůj byt či jinou nemovitost? Prodej nemovitosti přináší mnohé nástrahy, na které se mnohdy bohužel narazí až při samotném prodeji a může to způsobit zbytečné průtahy či dokonce snížení kupní ceny. Sestavili jsme pro vás ucelený a systematický návod pro prodej bytu. Popíšeme vám na základě jakých faktorů stanovit prodejní cenu a proč je naprosto klíčové používat při prodeji všechny prodejní kanály a podpůrné prodejní techniky.
Aktuality

Spolupráce se společností Flatzone

V květnu roku 2021 jsem uzavřeli spolupráci se společností Flatzone, která je jedním z lídrů analýz realitního trhu novostaveb a má stále větší ambice v oblasti analýz nájemního a realitního trhu obecně. Faltzone je dceřinnou společností významného českého developera, společnosti Trigema a má tak ty nejlepší a nejaktuálnější informace z oboru. Naše spolupráce bude spočívat především ve vzájemné výměně informací z oblasti a posilování obou značek, jejichž společným cílem je vytvořit efektivní nástroj na rychlý a výhodný pronájem či prodej nemovitosti.
Tipy a triky
Prodej

Jak vybrat tu správnou realitní kancelář (nejen) v Praze?

Prodej nemovitosti je velmi důležitá a zodpovědná životní událost, která vyžaduje nejvyšší míru opatrnosti a pečlivosti. Klíčovou otázkou ovšem je, jak vybrat tu vhodnou realitní kancelář v Praze, a nejen v ní, pro prodej vaší nemovitost a na základě jakých faktorů byste se měli rozhodovat. V našem článku vám přineseme informace o tom, na co se zaměřit a jaké indicie vám naopak napoví, že tato realitní kancelář není pro prodej vaší nemovitosti vhodná.
Aktuality
Ceny

Ceny nemovitostí v roce 2021

Ceny nemovitostí v České republice i nadále rostly, nehledě na probíhající pandemii koronavirové nákazy Covid-19. V našem článku přinášíme podrobné informace o cenách a zároveň nabízíme analýzu vývoje cen do konce roku, která přináší zajímavý vývoj z hlediska prodejních cen.