Domů

/

O nás

O nás

Jsme rodinná realitní kancelář, která sídlí na Praze 6 v Řepích. Poskytujeme komplexní realitní servis. Zaměřujeme se na prodej, pronájem a výkup nemovitostí v Praze a okolí, přičemž jsme především experti na Prahu 6, kde jsme již prodali stovky nemovitostí.

Máme tradici

Vzhledem k tomu, že se naše realitní kancelář nachází na trhu již více než 23 let, tak jsme byli schopni vypilovat prodejní techniky s využitím moderních trendů v oblasti realit a zároveň zúročit naše bohaté zkušenosti ku prospěchu našich klientů.

1998

23 let na trhu

Spousta spokojených klientů

Máme stovky prodaných a pronajatých nemovitostí a přes 1500 spokojených klientů, kterým jsme pomohli vyřešit prodej současného či naopak hledání jejich nového domova.

1500+

klientů

Jsme pyšní na naše úspěchy, které jsou založeny především na osobním a vřelém přístupu, který je základem naší společnosti. Jelikož působíme ve společnosti v tandemu otce a syna, tak je u nás vždy jistotou, že se Vám dostane nadstandardní a exkluzivní péče přímo od představitelů naší společnosti.

Rádi vás přivítáme v naší kanceláři na ulici Makovského 1222 v Řepích, kde se Vám pokusíme jak nejlépe pomoci ve vašich realitních záležitostech. Neváhejte se na nás obrátit, protože od toho jsme tu.

Kontakty:

Absolut-Real s.r.o.
Adresa kanceláře: Makovského 1222, Praha 6 Řepy
IČO: 25671855
Telefon: 608 972 016
Email: alremco@volny.cz
Facebook: absolutrealrepy