Prodej

Prodej bytu, domu, či pozemku není jednoduchý a je vhodné již předem vědět, jaké kroky je potřeba učinit, aby byl prodej úspěšný. Při prodeji s námi za vás všechny záležitosti zařídíme a vy budete mít dostatek času se věnovat svým zájmům a zálibám.

Jak prodáváme?

Rychle

Byt prodáváme v průměru do 3 týdnů

Výhodně

Za nejvyšší možnou cenu

Cíleně

Víme přesně, kdo bude kupující a přizpůsobíme tomu prezentaci

Bezpečně

Celá realitní transakce je pojištěna pojišťovnou

Jak prodej probíhá?

 1. 1. Úvodní schůzka a odhad ceny


  Rádi se s vámi nezávazně potkáme u nás v kanceláři nebo přímo ve vaší nemovitosti. Sdělíte nám své představy a my osvětlíme celý postup. Zároveň provedeme cenový odhad dané nemovitosti na základě relevantních faktorů. Celá konzultace je zcela nezávazná a je pak tedy pouze na vás, jak se rozhodnete.
 2. 2. Smlouva o realitním zprostředkování - realitní zákon


  Pokud se úspěšně domluvíme na spolupráci, tak je potřeba podepsat písemnou smlouvu o realitním zprostředkování (realitní zákon vyžaduje písemnou formu), ve které je přesně specifikována prodávaná nemovitost a další detaily.
 3. 3. Příprava na prodej a prodejní prezentace


  Před samotným prodejem je potřeba prodejní nemovitost důkladně uklidit, aby byla připravena na profesionální focení interiéru a natočení videoprohlídky. Je potřeba být důsledný v detailech, protože jednotlivé maličkosti mnohdy rozhodují o úspěšném a rychlém prodeji.
 4. 4. Inzerce a marketing


  Při prodeji nemovitosti využíváme veškeré moderní formy marketingových nástrojů od PPC reklam a výkonnostního marketingu až po individuálně nastavené reklamní kampaně na sociálních sítích, které míří na správné kupce. Využíváme veřejné i neveřejné cesty inzerce, přičemž rovněž využíváme rozsáhlou databázi našich zájemců o koupi.
 5. 5. Prohlídky a výběr vhodného kupce


  Veškeré prohlídky prodávané nemovitosti zařizujeme a provádíme my, protože to může zabrat i dost času, který vám tímto rádi ušetříme. Následně vám předložíme podrobné informace o každém ze zájemců o koupi a doporučíme vám toho nejlepšího.
 6. 6. Právní zajištění a předání nemovitosti


  Veškeré právní záležitosti provádí náš spolupracující advokát s advokátní úschovou, který komunikuje s oběma stranami a vypracuje kupní smlouvu a jiné dokumenty. Celou transakci řídí a kontroluje. Navíc je celý proces prodeje pojištěn. Následně zařídíme předání samotného bytu s předávacím protokolem včetně přepisu služeb na nového vlastníka.