Pronájem nemovitostí - Vše

vyberte si typ nemovitosti a poté upřesněté vaše požadavky pomocí filtru

Byty

Domy

Garáže

Nebytové
prostory

Aktivní

Apartmán č.3, Hostivice.

Nabízíme k pronájmu apartmán v ubytovacím objektu Fort Roxy v obcí Hostivice, v ul.Litovická. Součástí budovy je apartmán č. 3, který se nachází v 1. NP. a je o velikosti cca 19,3 m2 a skládá se z pokoje, koupelny, předsíni (1+kk). K dispozice je nová kuchyňská linka vč. spotřebičů (digestoř, dvojvařič). V koupelně najdeme sprchový kout, elektr. radiátor a sanitární zařízeni. Příprava na pračku. Šatní skříň (lze odstranit podle potřeby). Podlahová krytina je linoleum v dekoru dřeva. Zastávka MHD před domem, k dispozici.Topení je lokální – na elektriku s nízkým tarifem 20 hod/den. Trvalý pobyt – ano. Cena -je 5990 Kč/měs. + 1780 Kč/měs. zúčtovatelné služby. Kauce + provize RK.

Praha - západ
Detail
Aktivní

Apartmán 1+kk, č. 12, Hostivice.

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruovaný hotelový apartmán v ulici Litovická, Hostivice. Apartmán 1+kk, č. 12 nalézající se ve 2 NP. patře a je o velikosti 21,2 m2 každý. Nová kuchyňská linka vč. spotřebičů (digestoř, dvojvařič). V koupelně je sprchový kout, elektrický radiátor a sanitární zařízeni. Příprava na pračku, šatní skříň, na podlaze je linoleum. Topení je lokální – na elektřinu s nízkým tarifem. Lze trvalý pobyt. Zastávka MHD před domem,k dispozici kolárna. Možnost využití parkovacího stání za poplatek 500 Kč./měs. Cena za ubytování je od 6600 Kč/měs + zúčtovatelné služby ve výši cca 1850 Kč/měs. vč. elektřiny. Kauce + provize RK.

Praha - západ
Detail
Rezervace

Apartmán č. 14, Hostivice

Nabízíme k pronájmu apartmán v ubytovacím objektu Fort Roxy v obcí Hostivice, v ul.Litovická. Součástí budovy je apartmán č. 14, který se nachází ve 2. NP. a je o velikosti cca 19 m2 a skládá se z pokoje, koupelny, předsíni (1+kk). K dispozice je nová kuchyňská linka vč. spotřebičů (digestoř, dvojvařič). V koupelně najdeme sprchový kout, elektr. radiátor a sanitární zařízeni. Příprava na pračku. Šatní skříň (lze odstranit podle potřeby). Podlahová krytina je linoleum v dekoru dřeva. K dispozici kolárna. Zastávka MHD před domem. Topení je lokální – na elektriku s nízkým tarifem 20 hod/den. Trvalý pobyt – ano. Cena -je 5900 Kč/měs. + 1750 Kč/měs. zúčtovatelné služby. Kauce + provize RK.

Praha - západ
Detail
Info v RK

Pronájem bytu 2+kk, 45 m2, 11.NP, ul. Na chobotě, Praha 6

Připravujeme k pronájmu byt o velikosti 2+kk, 45 m2, ul. Na chobotě, Řepy . Byt je po rekonstrukci, 11. patro, zděné jádro, kuchyňská linka včetně spotřebičů, úložné prostory. Výhled na západ, blízko zastávka MHD, bazén. Dlouhodobě. Lze TP. Dobrá cena.

Praha 6
Detail
Info v RK

Byt 2+kk, ul.Skuteckého, Praha 6-Řepy.

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, 33 m 2, který byl předělán na 2+kk OV, 8.NP.(8), ul. Skuteckého, Praha 6-Řepy.V bytě došlo k malé přestavbě. Vznikla samostatná část na spaní, což zaručuje optické a faktické rozdělení jedné velké místnosti na ložnici a obývací prostor. Spojená koupelna je kompletně předělaná: zvětšilo se zděné jádro + nová a větší vana nabízí požadované pohodlí. Byt je částečně zařízen nábytkem: kuchyňská linka včetně spotřebičů, stůl + 2 x židle. V předsíni je k dispozici šatní skříň. K bytové jednotce patří mála zděná sklepní kóje v suterénu budovy. Orientace oken je na západ. Služby–3000 Kč bez elektřiny + 10 000 Kč. Kauce. Více info v RK.

Praha 6
Detail
1
2
3
4
5
6
7
8
9