Kdo jsme

​RK Absolut-Real s. r. o. působí na trhu od roku 1998. Svým klientům nabízí zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a poskytuje komplexní a kvalitní služby v oblasti realit.

​Spokojení zákazníci jsou pro nás velmi důležití, a proto je naším cílem nabídnout jim nadstandardní a profesionální péči. Každý klient od nás dostane nejlepší možné podmínky maximálně odpovídající jeho potřebám a přáním. Tým makléřů tvoří spolehliví a odpovědní profesionálové s mnohaletými zkušenostmi z oblasti realitního byznysu.

Po celou dobu se vám budou věnovat osobní poradci, kteří absolvovali studium v oboru „obchod s nemovitostmi“ a dostali profesní certifikát od Asociace realitních kanceláří České republiky.Velkou výhodou naší činnosti je to, že se RK Absolut-Real specializuje na konkrétní lokalitu. Naše firma používá při prodeji vaší nemovitosti různé marketingové nástroje. Kromě internetových serverů a místního tisku, propagačních letáků a billboardů, využívá RK Absolut-Real navíc i reklamní vývěsky, které se umísťují přímo na nabízené nemovitosti, což zajisté přitahuje pozornost přímých zájemců a pomáhá rychlejšímu prodeji nemovitosti.

Zákaznické reference

Michaela Štemberková

Dobry den pane Šejko, Chtěla bych tímto poděkovat za vynikající služby a profesionální jednáni, které se nám dostalo u Vaší realitní kanceláře při prodeji bytu. Spolupráce s Vámi byla na velmi vysoké úrovni, vždy věcná, objektivní, rychlá a vstřícná. RK Absolut-Real budu i do budoucna doporučovat všem svým známým.

Kateřina Macourková Hlaváčová

Vážený pane inženýre, chtěla bych Vám velice poděkovat za perfektní práci, kterou jste odvedl při pronajímání mašeho bytu v Šimonově ulici. Já i můj muž jsme byli nadšeni jak rychlostí Vašeho jednání, tak naprostou profesionalitou při Vámi sjednaných schůzkách a jejich následným hodnocením. Zároveň jsme velmi ocenili, že jste nám byl schopen i poradit a zodpovědět naše případné dotazy, byl jste vždy přesný a precizní. Díky Vám jsme mohli uzavřít smlouvu o pronájmu v rekordním čase a navíc s velmi solidním klientem. Ještě jednou díky za Vaši práci a přeji Vám vše dobré a hodně úspěchů.

Olga Mikušová

Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byla nadmíru spokojena. Příjemně mě překvapil Váš milý a upřmný přístup, který je v dnešní době vzácností. Vaše realitní kancelář působí důvěryhodně, neměla jsem vůbec žádné pochybnosti ohledně koupě nemovisti. Zároveň Vámi poskytované služby byly 100% a veškeré záležitosti ohledně prodeje vyřešeny rychle, vstřícně a ochotně. Kdybych v budoucnosti poptávala či nabízela nějakou nemovitost, neváhala bych se obrátit na Vaší realitní kancelář a každopádně bych Vás v oblasti realitní činnosti vřele doporučila.

rodina Kolenatých

Prostřednictvím RK Absolut Real jsme koupili byt v Praze 6 – Řepích Na Fialce II. Jsme velmi spokojeni se službami této realitní společnosti, konkrétně s profesionálním jednáním, vstřícností a ochotou p. Ing. Šejko. Tuto realitní společnost vřele doporučujeme.

Eva Plichtová

Dobrý večer pane Šejko, s vaší spoluprácí jsem byla velmi spokojena. Rychlost a profesionalita, s kterou jste pronajali můj byt mě opravdu překvapila. Mám již několikaleté zkušenosti se spolupráci s různými RK a vaší musím zhodnotit jako jednu nejlepší z nich.