Prodej nemovitostí - Vše

vyberte si typ nemovitosti a poté upřesněté vaše požadavky pomocí filtru

Byty

Domy

Pozemky

Garáže

Nebytové
prostory

Aktivní

Byt 2+1, DV, 54 m, Petřiny.

Novinka. Připravujeme na prodej velice žádaný byt 2+1, v 5.NP. (5), ul. Ankarská, Praha 6 - Petřiny. Byt je v družstevním vlastnictví, anuita je splacená. Vedle stanice metra Petřiny. Plocha bytu je 54 m2. Výborná dispozice, budova je po rekonstrukci ale nemá výtah. Orientace oken je na východ. Na podlaze jsou parkety a lino. Byt je před celkovou rekonstrukci. Sklep v suterénu budovy. Služby cca. 4000 Kč/měs. včetně FO.

Praha 6
Detail
Rezervace

Prodej ubytovací jednotky 2+kk, 40 m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji ubytovací jednotku 2+kk + komora + sklep v domě na adrese ul. Makovského 1177, Praha 6 – Řepy. Celková plocha je 40,10 m2, osobní vlastnictví, 7.NP., orientace oken je na východ. Nemovitost má zděné jádro, na podlaze je linoleum. Po dohodě lze zdarma ponechat veškerý nábytek a spotřebiče (pračku, myčku, sporák, postel atd.). Žaluzie na oknech. Velkou výhodou této jednotky je komora přímo v bytě a skutečnost, že na uzamykatelné chodbě jsou jen dvě ubytovací jednotky. Služby – cca. 3200 Kč/měsíčně. Majitelé nemovitosti mají finanční podíl na výnosech z pronájmu společných části domu (restaurace, fitness atd.). V okolí je veškerá občanská vybavenost. Ubytovací jednotka v domě Makovského 1177, Praha 6 – Řepy je v katastru nemovitostí vedená jako jednotka vymezená podle zákona o vlastnictví bytů a je prohlášením vlastníka určená k bydlení. Určením jednotky k bydlení je tedy možné přihlásit majitele k trvalému pobytu. V současné chvíli je k trvalému pobytu na této adrese přihlášeno nemálo majitelů ubytovacích jednotek. Změně na bytové jednotky brání pouze menší počet parkovacích stání u objektu.Na koupi této nemovitosti banky poskytují hypoteční úvěr.

Praha 6
Detail
Info v RK

Prodej bytu 1+kk, ul.Španielova, Praha-Řepy.

Novinka. Připravujeme na prodej byt 1+kk, v Španielova, Praha -Řepy. Byt je v osobním vlastnictví. Plocha bytu je cca 37 m2. (vč. sklepa).Budova je po rekonstrukce. Na podlaze je koberec. Byt je před celkovou rekonstrukci. Sklep v suterénu budovy. Služby cca. 3500 Kč/měs. včetně FO.

Praha 6
Detail
Info v RK

Prodej bytu 1+kk, ul. Štěpařská, Praha 5 – Hlubočepy

Exkluzivní prodej krásného bytu 1+kk/balkon, ve 4. NP, ul. Štěpařská, Praha 5 – Hlubočepy (Barrandov). Nádherný byt má celkovou plochu 45,51 m2 + balkon 1,12 m2. K dispozici je zachovalá kuchyňská linka. Vytápění je na plyn, teploty lze ovládat a nastavovat dle vlastních potřeb přímo v bytě, součástí je vestavěná skříň na míru v předsíní. Na podlaze je položena plovoucí podlaha. Byt nemá garážové stání, ani sklep. Měsíční náklady na služby – 2.000,-Kč.(vč. FO)+ spotřeba plynu + spotřeba elektřiny. V místě je veškerá občanská vybavenost a dobré nákupní možnosti.

Praha 5
Detail
Prodáno

Prodej bytu 2+/L, 9.NP. Makovského 1339.

Novinka. Připravujeme na prodej velice žádaný byt 2+1/lodžie, v 9.NP., ul.Makovského 1339, Praha 6-Řepy. Plocha bytu je 67,09 m2. Výborná dispozice, budova je po rekonstrukce. Orientace oken je na západ. Na podlaze je kvalitní lino a dlažba. Velká koupelna se sprchovým koutem a vanou. Kuchyňská linka včetně spotřebičů: digestoř, trouba, varná deska. V bytě je komora (cca.2 m2). Sklep v suterénu budovy. Služby - 3426 Kč/měs. včetně FO (1342 Kč.).

Praha 6
Detail
1
2
3
4
5
6
7
8